Hero
Hero
Hero
Hero

Urbaanin pihasuunnittelun trendiraportti

Mitä asioita pihoissa arvostettiin ennen, mitä nyt ja millaisilla pihoilla tulemme viettämään aikaa tulevaisuudessa.

Käy lataamassa raportti täältä

Molok®-jätesäiliöt
Jätteen keräyksen ja kierrätyksen tilaihmeet.

Kotimainen Molok on nykyaikainen ja tehokas jätehuoltoratkaisu. Laaja tuoteperhe mukautuu moneen tarpeeseen.

Tutustu tuotevalikoimaan

Aito ja alkuperäinen Syväkeräys®-menetelmä

Tyytyväinen käyttäjä on aktiivisen ja pitkäjänteisen tuotekehityksen perusta.

Molok tarina

Tuotevalikoima

MolokClassic®

Product Lue lisää

MolokDomino®

Product Lue lisää

Molok Global Standard®

Product Lue lisää

CityKita®

Product Lue lisää

MolokFestival™

Product Lue lisää

Jäteastian valinta-apuri

Valitse soveltuvin käyttökohde, jätelaji tai astiatyyppi. Apuri ehdottaa tilanteeseen sopivaa ratkaisua. Tarkennukset saat Molok alue-asiantuntijalta.

Siirry valinta-apuriin

Mitä Molok®-syväkeräys® tarkoittaa?

Edut ja toimintaperiaate

Suunnitellaan yhdessä teille sopiva ratkaisu.

Lisätietoja Molok Syväkeräys -järjestelmästä,
pintasäiliöistä, paikallisista jätehuoltomääräyksistä,
etäisyyksistä rakennuksista, kerättävistä jätelajikkeista
sekä tyhjennyksistä saatte Molok Oy:n asiantuntijoilta.

  • Henrik Lahti
    Puh. 040 740 3400
    henrik.lahti@molok.com

    Hannu Lahti
    Puh. 0400 604698
    hannu.lahti@molok.com
    Helsinki, Espoo, Kirkkonummi, Vantaa

  • Jani Parkkonen
    Puh. 010 3429 612
    jani.parkkonen@molok.com
    Uusimaa, Hämeenlinnan alue

  • Heikki Seitsonen
    Puh. 044 290 0205
    heikki.seitsonen@molok.com
    Varsinais-Suomi

  • Sami Leppänen
    Puh. 050 576 1314
    sami.leppanen@molok.com
    Kaakkois-Suomi, Lahden seutu, Etelä-Savo, Joensuun alue

  • Sarita Koivula
    Puh. 0400 984 020
    sarita.koivula@molok.com
    Pirkanmaa, Häme, Keski-Suomi

  • Mervi Kailasto
    Puh. 040 549 6333
    mervi.kailasto@molok.com
    Satakunta, Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa

  • Juhani Aine
    Puh. 0400 693 268
    juhani.aine@molok.com

    Harri Leppänen
    Puh. 040 565 8183
    harri.leppanen@molok.com
    Kemi, Tornio, Kainuu, Pohjois-Pohjanmaa, Pohjois-Savo

  • Heli Rapakko
    Puh. 040 593 5337
    heli.rapakko@molok.com
    Lappi, Kuusamon alue