Valitse lähin asiantuntija


Helsinki, Espoo, Kauniainen, Kirkkonummi, Vantaa

Henrik Lahti
Henrik Lahti
GSM 040 740 3400
henrik.lahti@molok.com
Helsinki, Espoo, Kauniainen, Kirkkonummi, Vantaa
Hannu Lahti
Hannu Lahti
GSM 0400 604698
hannu.lahti@molok.com
Helsinki, Espoo, Kauniainen, Kirkkonummi, Vantaa
Markku Laxman
Markku Laxman
GSM 040 418 8804
markku.laxman@molok.com
Helsinki, Espoo, Kauniainen, Kirkkonummi, Vantaa

Uusimaa, Hämeenlinnan alue

Jani Parkkonen
Jani Parkkonen
Puh. 010 3429 612
GSM 040 8470731
jani.parkkonen@molok.com
Uusimaa, Hämeenlinnan alue

Varsinais-Suomi

Heikki Seitsonen
Heikki Seitsonen
GSM 044 290 0205
heikki.seitsonen@molok.com
Varsinais-Suomi

Kaakkois-Suomi, Lahden seutu, Etelä-Savo, Joensuun alue

 Sami Leppänen
Sami Leppänen
Puh. 010 3429 617
GSM 050 576 1314
sami.leppanen@molok.com
Kaakkois-Suomi, Lahden seutu, Etelä-Savo, Joensuun alue

Pirkanmaa, Häme, Keski-Suomi

Sarita Koivula
Sarita Koivula
GSM 0400 984 020
sarita.koivula@molok.com
Pirkanmaa, Häme, Keski-Suomi

Jyväskylä–Kuopio-alue

Mikko Hytönen
Mikko Hytönen
Puh. 010 3429 611
GSM 040 596 3093
mikko.hytonen@molok.com
Jyväskylä–Kuopio-alue

Satakunta, Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa

Mervi Kailasto
Mervi Kailasto
GSM 040 549 6333
mervi.kailasto@molok.com
Satakunta, Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa
Jarmo Koskela
Jarmo Koskela
GSM 040 198 9032
jarmo.koskela@molok.com
Satakunta, Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa

Pohjois-Pohjanmaa, Oulun seutu, Kuopion seutu, Kainuu

Harri Leppänen
Harri Leppänen
Puh. 010 3429 610
GSM 040 565 8183
harri.leppanen@molok.com
Pohjois-Pohjanmaa, Oulun seutu, Kuopion seutu, Kainuu

Lappi, Kuusamon alue

Heli Rapakko
Heli Rapakko
GSM 040 593 5337
heli.rapakko@molok.com
Lappi, Kuusamon alue

Mitä jäteratkaisun suunnittelussa tulisi huomioida? Kuinka jätehuollosta tehdään sujuvaa ja säännösten mukaista?
 
Asiantuntijamme tuntevat alueelliset säädökset ja lainsäädännön. Kerro tarpeistasi, niin autamme sinua suunnittelemaan kokonaisvaltaisesti sujuvan ja ympäristöystävällisen ratkaisun.

Jätä yhteydenottopyyntö

Kerro oheisella lomakkeella tarpeistasi, niin autamme sinua suunnittelemaan kokonaisvaltaisesti sujuvan ja ympäristöystävällisen ratkaisun.